Міністерство освіти і науки України

Український державний центр міжнародної освіти

Меню

News

Інтернаціоналізація вищої освіти в Україні: європейський контекст і вітчизняні практики – УДЦМО запрошує на міжнародний науково-практичний семінар

Кращі міжнародні та вітчизняні практики організації освіти для іноземних студентів, міжнародна діяльність та співробітництво ЗВО – про це йтиметься під час міжнародного науково-практичного семінару «Інтернаціоналізація вищої освіти в Україні: європейський контекст і вітчизняні практики». Захід відбудеться 28-29 жовтня 2021 року на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.

 

Семінар буде корисним для представників закладів вищої освіти, наукових установ, професійних та громадських об’єднань, установ неформальної освіти, які цікавляться інтернаціоналізацією вищої освіти.

 

Серед тем панельних засідань:
1. Інтернаціоналізація української освіти і науки: виклики і перспективи;
2. Роль міжнародної діяльності та співробітництва у майбутньому України;
3. Досвід реалізації програм міжнародної освіти в українських університетах;
4. Міжкультурні та освітні центри як інструмент побудови сталого партнерства.

 

Учасники отримають сертифікат, а також збірник матеріалів семінару.
 

Для участі у семінарі необхідно подати до Оргкомітету заявку.
 

Захід організовує Український державний центр міжнародної освіти, за участі та підтримки Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, МБФ «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики», факультету Artes Liberales Варшавського університету та громадської організації «Інноваційний університет».