Міністерство освіти і науки України

Український державний центр міжнародної освіти

Меню

Візи

passport

Студентам з візових країн, а також країн, з якими Україною підписані угоди про безвізовий період  перебування до 90 днів (туристичні, приватні та ділові поїздки), необхідно отримати довгострокову («навчання», типу Д) візу в Україну, яка дозволяє перебувати в Україні довше 90 днів.

invite

Громадяни країн, з якими Україною підписані угоди про безвізовий режим: Грузія, Молдова, Вірменія, Азербайджан, Узбекистан не потребують відкриття візи в Україну, але мають надати оригінал або ксерокопію «Запрошення на навчання» при перетині кордону України у якості підтвердження мети прибуття в Україну

folder

Для отримання візи типу Д кандидату на навчання необхідно подати у консульство України у Вашій країні документи за переліком, який зазначений на сайті Посольства. До такого переліку документів обов’язково входить оригінал «Запрошення на навчання». Крім того, звертаємо Вашу увагу на те, що Ваші документи про попередню освіту перед подачею у консульство мають бути офіційно засвідчені у спосіб, прийнятий у Вашій країні (легалізовані (Міністерство освіти + Міністерство закордонних справ + Посольство України у Вашій країні) або засвідчені штампом Apostille + легалізовані у Посольстві України). Ці документи мають бути офіційно визнані в України для того, щоб український університет міг видати Вам диплом після закінчення навчання.

file

Всі «Запрошення на навчання», видані університетами, перед видачею абітурієнтам проходять обов’язкову реєстрацію у Міністерстві освіти і науки України. Наш Центр здійснює таку реєстрацію за дорученням Міністерства та надає у консульства України офіційне підтвердження такої реєстрації (направлення листа про реєстрацію запрошення на навчання відповідним дипломатичним представництвам та консульським установам України).