Міністерство освіти і науки України

Український державний центр міжнародної освіти

Меню

Відгуки студентів

Стефані Коваль, Австралія

Національний університет "Києво-Могилянська академія

"НаУКМА має престижну репутацію одного з найкращих університетів України та є дійсно прогресивним як для теперішніх, так і для майбутніх студентів."

"Як австралійка українського походження, я була в захваті, що Національний університет "Києво-Могилянська академія" прийняв мене навчання як вільного слухача. Розташований в одному з найстаріших районів міста, на Подолі, НаУКМА має престижну репутацію одного з найкращих університетів України та є дійсно прогресивним як для теперішніх, так і для майбутніх студентів. Як вільний слухач, у мене була можливість обирати курси відповідно до моїх інтересів та графіку, що зробило його неймовірно гнучким. Маючи українське коріння, для мене було важливим вивчати предмети українською мовою. Хоча деякі курси викладаються англійською. Розташування університету дуже зручне, недалеко від метро, і в той же час у пішій доступності від історичного центру міста. Атмосфера Подолу завжди жива, тут можна відчути справжню присутність студентства. Академія пропонує безліч додаткових позакласних заходів доступних студентам. Навчання тут дійсно дозволило мені потрапити в дружню студентську спільноту з історично багатим, автентичним українським підґрунтям."

Моніша Біллар, Індія

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

"Без тіні сумніву - мої очікування цілком виправдалися."

"Після закінчення коледжу, необхідно було визначитися з вибором хорошого медичного університету, щоб в майбутньому стати справжнім професійним лікарем, моїм вибором став один з найбільших та найповажніших в Україні університетів - Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна. Озираючись назад, я відчуваю гордість за свій вибір.
Викладачі тут дуже доброзичливі, дають як теоретичні, так і практичні знання. Персонал дружелюбний, вони дійсно дуже переймаються з приводу академічних успіхів та успіхів суспільного життя своїх студентів. Це дуже надихає нас. В університеті приголомшлива бібліотека з великою кількістю медичних книжок з різних галузей медицини.
Період навчання в університеті, медична практика і неодноразова участь в різних студентських заходах дали мені безцінний досвід. Без тіні сумніву - мої очікування цілком виправдалися!
"

Мохаммад Салман Фасім, Індія

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

"Студентське життя сповнене різноманітними культурно-масовими заходами."

"Мені дуже подобається вчитися в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна, тому що університет робить фокус на академічний престиж. Кожен викладач викладає свій предмет, відповідно до потреб студентів і завжди готовий відповісти на будь-які питання. Мені дуже подобається практична сторона курсу і лабораторна робота. Навчальний план організований інтегрованим чином, тому ми маємо теорію і практику одночасно, що сприяє гарному середовищу для навчання. Ми почуваємо себе комфортно в університетському містечку. Немає часу, щоб нудьгувати, оскільки студентське життя сповнене різноманітних заходів та святкових подій. У мене з’явилось багато нових друзів. Тому я в захваті від того, що я навчаюся в Каразінському університеті. "

Олівія Шильдт, Німеччина

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна

"Чудова інфраструктура та сучасна спортивна база дають можливість студентам проводити свій вільний час із задоволенням.»"

"Навчання в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна стало чудовим та незабутнім досвідом для мене. Університет має високу репутацію та 200 – річну історію. Мені подобаються широкий спектр різноманітних семінарів та лекцій з високопрофесійними викладачами. Тут завжди проводилось багато різних культурних і наукових заходів, організованих університетом і Студентською радою. Чудова інфраструктура та сучасна спортивна база дають можливість студентам проводити свій вільний час із задоволенням. Крім того, я дуже рекомендую курси російської мови. Як висновок, я провела чудовий час навчаючись в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна та будучи просто студентом у Харкові."

Меріенн Узоукву, Бразилія

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

"Україна та її найкращі університети пронизані історією в кожному її куточку та багаті традиціями."

"Моїм вибором став Київський національний університет імені Тараса Шевченка з багатьох причин: найкращий університет країни, особливо в питання вивчення філології, старі традиції, багатовікова історія, він постійно фігурує в міжнародних рейтингах разом з багатьма іншими відомими університетами, а також справедлива оплата за навчання та місце розташування в самому центрі столиці.
Хоча я далеко від дому, мене тепло зустріли. Викладачі професіонали своєї справи, підтримують ентузіазм своїх студентів не тільки в процесі навчання, а й беруть активну участь в організації дозвілля, екскурсіях містом, подорожам по туристичних місцях, захоплюючих культурних заходах.
"

-->