Міністерство освіти і науки України

Український державний центр міжнародної освіти

Меню

Відгуки студентів

Рабін Бансет, Непал

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна

"Україна є прекрасною країною з чарівними пейзажами. Український народ втілює у собі різноманітність та має багату культурну традицію. Серед багатьох скарбів України, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна виділився, як глобальний символ академічної досконалості. Його вагомий внесок в освіту та дослідження заробив визнання не лише в Україні, а й в усьому світі. Коли мова йде про фінансову доступність, то вартість проживання в Україні та плата за навчання є цілком виправдані. Це гарантує, що освіта тут не тільки доступна, але й економічно стійка. Що справді виділяє Україну, так це виняткова якість життя, яку вона пропонує. Україна забезпечує високий рівень життя ma гостинну атмосферу, яка дозволяє відчувати себе як вдома. Розташована в самому серці Європи, Україна є захоплюючим поєднанням природної краси, культурного розмаїття, освіти світового рівня та гостинного духу. Це місце, де студенти можуть процвітати в академічному та особистому плані, насолоджуючись найкращим, що може запропонувати життя та освіта. Тому Україна і стала моїм вибором для навчання, і я щиро рекомендую її іншим."

Дія Девгун, Індія

Ужгородський національний університет

"Навчання в Ужгородському національному університеті стало для мене досвідом, який змінив життя. Коли я вперше приїхала в Україну я була налякана через триваючу воєнні дії та складну ситуацію в деяких частинах країни. Але в Ужгороді я знайшла безпечне середовище. Співробітники університету - не просто викладачі, вони наставники, які щиро інвестують у наш успіх. Доступні ресурси, інфраструктура та дослідницькі можливості значно збагатили мій досвід навчання. Крім того, товариська атмосфера серед студентів дала мені відчуття великої родини, яка підтримує мене. Незважаючи на труднощі пов'язані з навчанням за кордоном, УжНУ став моєю другою домівкою і я щиро вдячна за освіту та досвід, які я отримую тут."

Гозалов Ельвін, Азербайджан

Маріупольський державний університет

"Я завжди хотів навчатися за кордоном. І коли прийшов час обирати країну, я вирішив навчатися в Україні, оскільки мої шкільні друзі вже там навчалися. Завдяки їхній рекомендації я провів шість цікавих років в Україні. Я знайшов друзів серед українських та іноземних студентів. Тепер я також вже з власного досвіду рекомендую усім Україну для здобуття вищої освіти."

Шбані Ідріссі Мозамед Амін, Марокко

Харківська медична академія післядипломної освіти

"Я самостійно зробив вибір навчатися в Україні, але я є скоріш винятком, бо зазвичай в Марокко вибір роблять батьки."

Мілі Тіварі, Індія

Одеський національний медичний університет

"Для вступу до українських ЗВО ми можемо звертатися до них самостійно, але зазвичай звертаємося до агентів, оскільки процедура буде набагато простішою. Агент допоміг мені отримати візу і надав загальний супровід всього необхідного. Наприклад, отримати апостиль. Батьки переймалися тим, що я їду навчатися до країни, де йде війна, і двічі казали мені: “Добре подумай”, але все ж я ухвалила рішення бути тут."

-->