Міністерство освіти і науки України

Український державний центр міжнародної освіти

Меню

Суспільне життя

Бути студентом в Україні – означає мати активне соціальне життя, повне незабутніх моментів, які, очевидно, стануть дорогоцінними спогадами для решти Вашого життя.

Кожен університет має студентське товариство, вся діяльність якого спрямована на поліпшення умов для студентської молоді, як в соціальному житті, так і освітньому процесі.

Студентське товариство постійно проводить різні заходи та конкурси. Особливою популярністю в Україні користуються інтелектуальні змагання. Студенти беруть активну участь в науково -практичних конференціях, де є всі можливості продемонструвати результати своїх досліджень.

 

2

Спорт

В Україні є всі можливості та умови для заняття улюбленими видами спорту. Великі університети мають свої власні спортивні зали та ігрові майданчики. Найпоширеніші види командного спорту в Україні: футбол, волейбол, баскетбол, теніс, бадмінтон і шахи. В Україні постійно проводяться спортивні студентські турніри. Культура спорту в Україні наразі знаходиться на самому піку популярності. У 2012-му році країна прийняла чемпіонат Європи з футболу, були побудовані та задіяні величезні сучасні стадіони ( “Олімпійський” в Києві, “Металіст” в Харкові і “Арена Львів” у Львові).

Кожне місто має багато тренажерних залів, спортивних комплексів, Ви можете знайти для своїх занять спортом спортзали, за привабливими цінами недалеко від свого помешкання. Не забудьте запитати про знижки для студентів!
 

Туризм

Україна – це країна з величезним потенціалом родючих земель та природи.

Кожен регіон країни має свої унікальні природні та архітектурні пам’ятки, туристичні місця. Ви можете відвідати численні музеї, природні парки та заповідники, і безумовно, отримаєте чимале задоволення. Найбільші міста України: Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро. Україна приваблює своєю витонченою архітектурою, затишними кафе і ресторанами, а також культурними пам`ятками.
 

Невелике містечко, що розташоване в Київській області, під назвою Переяслав-Хмельницький, відоме в світі, «як місто музей» – є єдиною унікальною живою колекцією в Україні серед етнографічних музеїв народної архітектури та побуту. Воно має понад 20 різних музеїв, в місті проводяться різні ярмарки, етнічні фестивалі.

Західна Україна зберігає чарівність європейського духу, Ви зможете відвідати стародавні храми, легендарні замки, водоспади і гори, що викликають неповторні емоції та відчуття.
Карпати на зимовий відпочинок запрошують численними гірськолижними курортами, такими як Буковель, Славське, Пилипець. А Шацькі озера Волині, є однією з найбільших озерних груп Східної Європи.

Береги Чорного моря – найпопулярніше місце для відпочиваючих в літній період, а річковий круїз з Києва по Дніпру та виходом до Чорного моря подарує Вам незабутні враження.