Міністерство освіти і науки України

Український державний центр міжнародної освіти

Меню

Послуги

ПЕРЕЛІК
ПЛАТНИХ ПОСЛУГ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА
«УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР МІЖНАРОДНОЇ ОСВІТИ»*

Найменування послуги Вартість
(з ПДВ)
1 Продаж (реалізація) бланків “Запрошення на навчання”. Вартість одного бланку 40,00 грн, в т.ч. ПДВ 20%
2

«Комплекс послуг для іноземців-кандидатів на навчання до ЗВО України: інформаційна та консультаційна підтримка абітурієнта, забезпечення організаційних умов зустрічі в пункті пропуску через державний кордон України представником закладу освіти».

*Звертаємо Вашу увагу на те, що Державній прикордонній службі України і закордонним дипломатичним установам України буде автоматично надано доступ лише до запрошень, яким надано зазначену послугу.

Звичайна (термін виконання – 5 робочих днів). Вартість послуги 648,00 грн, в т.ч. ПДВ 20%, у розрахунку за 1 послугу
Екстрена (термін виконання – протягом години робочого часу). Вартість послуги 972,00 грн, в т.ч. ПДВ 20%, з розрахунку на 1 послугу.
3 «Внесення змін до зареєстрованого запрошення на навчання в АС «Електронний журнал», за запитом ЗВО. Звичайна (термін виконання – 5 робочих днів). Вартість послуги 45,00 грн, в т.ч. ПДВ 20%, з розрахунку на 1 (одне) запрошення;

*Вартість абонентської плати за рік складає 10 000,00 грн, в т.ч. ПДВ 20%.
*Вартість абонентської плати за квартал складає 2500,00 грн, в т.ч. ПДВ 20%.

Екстрена (термін виконання – 1 робочий день). Вартість послуги 75,00 грн, в т.ч. ПДВ 20%, з розрахунку на 1 (одне) запрошення.

4 «Екстрена реєстрація запрошення на навчання в АС «Електронний журнал» (Екстрена – термін виконання протягом години робочого часу)». Вартість послуги 270,00 грн, в т.ч. ПДВ 20%, з розрахунку на 1 (одне) запрошення.
5 «Комплекс послуг з анулювання: за запитом закладу освіти України анулювання запрошення в АС «Електронний журнал» державного підприємства «Український державний центр міжнародної освіти», інформаційна та консультаційна підтримка абітурієнта відповідно до запрошення що анулюється». Звичайна (термін виконання – 10 робочих днів). Вартість послуги 800,00 грн, в т.ч. ПДВ 20%, у розрахунку за 1 послугу;
Прискорена (термін виконання – 5 робочих днів). Вартість послуги 960,00 грн, в т.ч. ПДВ 20%, з розрахунку на 1 послугу;
Екстрена (термін виконання – 1 робочий день). Вартість послуги 1200,00 грн, в т.ч. ПДВ 20%, з розрахунку на 1 послугу.
6 «Комплекс послуг для іноземців-кандидатів на навчання до ЗВО України, які отримують друге запрошення на навчання: формування відомості на реєстрацію запрошення в АС «Електронний журнал» державного підприємства «Український державний центр міжнародної освіти», інформаційна та консультаційна підтримка абітурієнта, забезпечення організаційних умов зустрічі в пункті пропуску через державний кордон України представником закладу освіти». Звичайна (термін виконання – 30 робочих днів). Вартість послуги 1080,00 грн, в т.ч. ПДВ 20%, у розрахунку за 1 послугу;
Прискорена (термін виконання – 7 робочих днів). Вартість послуги 1296,00 грн, в т.ч. ПДВ 20%, з розрахунку на 1 послугу;
Екстрена (термін виконання – 1 робочий день). Вартість послуги 1620,00 грн, в т.ч. ПДВ 20%, з розрахунку на 1 послугу.
7 «Комплекс консультаційних та організаційних послуг для суб’єктів господарювання, які надають послуги з набору іноземців, як кандидатів на навчання відповідно до угод із закладами освіти, а саме: послуга з формування індивідуального кабінету та доступу до АС «Електронний журнал» державного підприємства «Український державний центр міжнародної освіти» та розміщення інформації про суб’єкт господарювання у розділі «Agents» на сайті державного підприємства: https://studyinukraine.gov.ua». Вартість послуги 28000,00 грн., в т.ч. ПДВ 20%, у розрахунку за послугу до 31.12.2023 року.
8 Комплекс індивідуально-консультаційного супроводу щодо набору іноземних громадян на навчання до ЗВО України, зокрема:
– підбір університету;
– консультаційна підтримка;
– cприяння оформленню запрошення на навчання до одного ЗВО;
– інформаційна підтримка.
Вартість послуги еквівалентна 8000,00 грн, в т.ч. ПДВ 20%, у розрахунку за 1 послугу.
9 «Організація та проведення Українського форуму міжнародної освіти». Вартість послуги (договірна) 1800,00 грн, в т.ч. ПДВ 20%, у розрахунку за 1 послугу.
10 «Інформаційно-консультаційні послуги та послуги перекладу у пункті пропуску» Вартість послуги 6000,00 грн, в т.ч. ПДВ 1000,00 грн.

*Перелік послуг, які надає УДЦМО, не є вичерпним.

Платні послуги державного підприємства «Український державний центр міжнародної освіти» надаються відповідно до Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України, Статуту державного підприємства «Український державний центр міжнародної освіти», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 22 серпня 2019 року № 1142.

Підставою для надання платних послуг є договір з юридичною чи фізичною особою, зокрема публічний договір (оферта) в усній формі. Якщо особа сплатила за відповідну послугу державного підприємства «Український державний центр міжнародної освіти», це засвідчує її бажання укласти договір (прийняти оферту), і ця дія є прийняттям пропозиції (оферти).

Викладений нижче Договір, адресований необмеженому колу фізичних та юридичних осіб, є офіційною публічною пропозицією (відповідно до ст. 633, 641 Цивільного кодексу України) Державного підприємства «Український державний центр міжнародної освіти»:


Публічний договір УДЦМО (оферта) на 2022 рік