Міністерство освіти і науки України

Український державний центр міжнародної освіти

Меню

News

Зустріч з послами країн Близького Сходу, Африки та Азії

19 липня директор УДЦМО Олена Шаповалова брала участь у зустрічі з послами іноземних держав Близького Сходу, Африки та деяких країн Азії, громадяни яких навчаються в Україні. Зустріч було ініційовано Міністерством закордонних справ з метою обговорення проблемних питань навчання в Україні іноземних студентів та вироблення шляхів їх вирішення. Перед послами виступив заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба. До діалогу були також запрошені представники МВС, СБУ, Національної поліції, Міністерства охорони здоров’я.

 

Загалом, зацікавленість у дискусії щодо широкого кола проблем міжнародної освіти в Україні виявили очільники дипломатичних представництв Алжиру, Афганістану, Вьєтнаму, Єгипту, Індії, Іраку, Казахстану, Киргизстану, Китаю, Кувейту, Республіки Корея, Лівану, Лівії, Марокко, Нігерії, Палестини, Пакистану, ПАР, Судану, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану.

 

Під час виступів та реплік обговорювались питання якості освіти та комфортності самого процесу навчання. Щодо візових проблем буде проведено окрему зустріч з керівництвом МЗС. Сторони дійшли згоди у тому, що подібні зустрічі є корисними, та дозволяють прибирати складнощі, які час від часу виникають у процесі підготовки іноземних студентів в українських закладах освіти.