Міністерство освіти і науки України

Український державний центр міжнародної освіти

Меню

News

Робоча поїздка до Королівства Марокко

Директор Українського державного центру міжнародної освіти Олена Шаповалова у період з 30 жовтня по 6 листопада у складі делегації Запорізької області, до якої також входили представники ВНЗ Дніпра та Тернополя, відвідала Королівство Марокко.

 

Були проведені зустрічі з депутатами та президентом палати представників парламенту Марокко, під час яких обговорено питання підписання угод між українськими та марокканськими ВНЗ, що може стати важливим етапом у розвитку двосторонніх відносин в сфері освіти.

 

Відбулись переговори в Асоціації фармацевтів Марокко. Їхнім предметом було визнання українських дипломів, а також питання працевлаштування випускників українських ВНЗ – громадян Марокко у себе на Батьківщині.

 

Під час зустрічі у Посольстві України в Королівстві Марокко велику увагу було приділено проблемі видачі віз громадянам цієї країни, які їдуть на навчання в Україну.

 

Крім того проведені переговори у раді регіонів провінції Фес-Мекнес, палаті ремісників цієї області Королівства Марокко, де також обговорювалося питання пожвавлення українсько-марокканської співпраці в галузі освіти.

 

Всього в Україні навчається 4608 студентів з Марокко. Більшість з них здобувають освіту на медичних та фармацевтичних спеціальностях.