Міністерство освіти і науки України

Український державний центр міжнародної освіти

Меню

Запобігання корупції

Основні засади та принципи роботи державного підприємства «Український державний центр міжнародної освіти» (далі – УДЦМО) передбачають прозорість та забезпечення надання якісних послуг.

Про можливі факти порушення антикорупційного законодавства та виявлення фактів вчинення корупційних дій з боку працівників УДЦМО повідомляйте за контактним номером уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції на підприємстві – (044) 359-05-39, надсилайте інформацію на електронну пошту: bohdana.zhul@intered.com.ua або іншими способами, визначеними Законом України “Про запобігання корупції” №1700-VII від 14 жовтня 2014 року (далі – Закон).

Звертаємо Вашу увагу, що згідно зі статтею 53-1 Закону, при використанні особами будь-яких способів здійснення повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень (направлення повідомлення, у тому числі анонімного, у паперовій або електронній формі чи здійснення повідомлення на особистому прийомі, через спеціальну телефонну лінію тощо) Вам гарантується дотримання умов конфіденційності та анонімності.

В той же час, інші письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, з яких неможливо встановити авторство, відповідно до статті 8 Закону України “Про звернення громадян” №393/96-ВР від 2 жовтня 1996 року, визнаються анонімними і розгляду не підлягають.

Надана Вами інформація використовуватиметься як джерело для прийняття рішення щодо необхідності належного реагування відповідно до вимог Закону.

Зі свого боку, керівництво державного підприємства “Український державний центр міжнародної освіти” просить про поважне ставлення до співробітників УДЦМО.