Міністерство освіти і науки України

Український державний центр міжнародної освіти

Меню

Ольга Бойко

Народилася 29 червня 1987 року в м. Києві.

Здобула повну загальну середню освіту в 2004 році у гімназії № 48 м. Києва.

У 2004 році вступила до Київського національного університету імені Тараса Шевченка в Інститут філології, спеціальність – переклад, німецька мова.

У 2012 році здобула ступінь бакалавра за напрямом підготовки «Філологія» (переклад з німецької та англійської мов) у ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна».

У 2013 році здобула кваліфікацію магістра з перекладу (німецької та англійської мов) у ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна».

У 2014 році здобула ступінь бакалавра за напрямом підготовки «Філологія» (українська мова та література) у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

У 2016 році здобула кваліфікацію магістра за спеціалізацією «Літературознавство» у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

У 2019 році здобула кваліфікацію бакалавр, напрям підготовки «Правознавство» у ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна».

У 2007 – 2008 роках працювала на посаді лаборанта групи по координації НДЗ гуманітарних наук університетів України та ТЗН Інституту філології у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

З 2009 по 2011 рік була представником «European Association for Studies and Education».

З 2009 року – провідний фахівець відділу з питань організації набору на навчання іноземців державного підприємства «Український державний центр міжнародної освіти» Міністерства освіти і науки України.

У 2017 році переведена на посаду маркетолога відділу маркетингового розвитку державного підприємства «Український державний центр міжнародної освіти» Міністерства освіти і науки України.

У 2018 році переведена на посаду головного спеціаліста відділу міжнародного співробітництва державного підприємства «Український державний центр міжнародної освіти» Міністерства освіти і науки України.

У 2019 році переведена на посаду заступника директора з міжнародного співробітництва державного підприємства «Український державний центр міжнародної освіти» Міністерства освіти і науки України.

Брала участь у таких заходах:
• Конференція та освітня виставка Європейської асоціації міжнародної освіти 2018 (Швейцарія м. Женева).
• Міжнародна освітня виставка «Education Fair 2018 – 2019», Республіка Казахстан (м. Нур-Султан, “Центр міжнародних освітніх програм” (Стипендія Президента Казахстану “Болашак”); м. Атирау; м. Алмати; м. Шимкент).
• Українсько-Ізраїльський освітній форум «Collaboration inspires innovation» 2019 (Ізраїль, м. Тель-Авів).