Міністерство освіти і науки України

Український державний центр міжнародної освіти

Меню

Iсторії випускників

Дмитро Ізюмський, Ізраїль

Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова (ВНМУ)

"Уважне ставлення до студентів, високий професійний рівень викладачів, дають мені право рекомендувати цей університет для всіх."

"Остаточно визначившись з вибором професії, я вирішив довірити своє майбутнє навчання Вінницькому національному медичному університету імені М.І.Пирогова. Незважаючи на всі труднощі, пов'язані з переходом до дорослого життя, я придбав такі професійні і особисті якості в університеті, які стануть великою перевагою в моїй майбутній кар'єрі обраної професії. Вже на початку другого курсу я остаточно переконався, що зробив правильний вибір університету. Уважне ставлення до студентів, високий професійний рівень викладачів, дають мені право рекомендувати цей університет для всіх."

Челсі Макшурлей, США

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна

"Я мала можливість вивчати деякі предмети англійською мовою, але це не завадило поліпшити мої знання російської та української мови."

"Я придбала великий запас знань в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна. Харків - місто студентів, дуже доброзичливе, мені не було нудно, навколо мене з'явилося багато нових друзів. Я мала можливість вивчати деякі предмети англійською мовою, але це не завадило мені поліпшити мої знання російської та української мови. Завдяки чуйним педагогам, фанатам своєї справи, заняття були цікавими і змістовними. Я рекомендую Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна для навчання студентам з будь-якого куточка світу, які бажають отримати гідну освіту в незабутньому місці."

Ви вже випускник? Чи бажаєте Ви приєднатися до Української асоціації випускників?

Заповніть форму