Міністерство освіти і науки України

Український державний центр міжнародної освіти

Меню

News

Вітаємо переможців конкурсу для іноземних студентів!

Вітаємо іноземних студентів, які перемогли у конкурсі на найкраще фото, відео та слоган про навчання в Україні.

Метою конкурсу була популяризація вищої освіти для іноземців в Україні, знайомство громадян України з навчанням та побутом іноземних студентів, створення атмосфери взаєморозуміння та взаємоповаги.

 

Організаторами конкурсу виступили Міністерство освіти і науки України і  Український державний центр міжнародної освіти. Учасниками було надіслано 30 фото, 9 відео, 6 слоганів, 1 презентацію та 3 есе від 18 учасників!

 

Оцінювала роботи комісія, до якої увійшли:

 

  • заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба;
  • начальник Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства освіти і науки України Ганна Новосад;
  • директор ДП “Український державний центр міжнародної освіти” Олена Шаповалова;
  • народний депутат України, голова підкомітету з питань освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Тарас Кремінь;
  • ректор Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Віль Бакіров;
  • ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський;
  • ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда;
  • голова Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України Євген Кудрявець.

 

Перше місце зайняла студентка Київського національного університету технологій та дизайну Зехра Мелікзаде за її конкурсну відеороботу.

 

 

Друге місце поділили двоє студентів, які представили два заклади вищої освіти –Екеміні Окомну з Сумського державного університету за його фото та слоган та Київського національного університету технологій та дизайну Ено Джежідіах з за його відео.

 

 


 

Третє місце дісталося студенту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Франке Франсіско за його відеоролик.

 

 

Переможців конкурсу буде запрошено до Міністерства освіти і науки України для вручення нагород у січні 2018 року. Вітаємо переможців конкурсу та дякуємо усім за активну участь!