Міністерство освіти і науки України

Український державний центр міжнародної освіти

Меню

News

Робоча поїздка до Індії та участь у Ficci Higher Education Summit 2017

У період з 9 по 13 листопада Директор Українського державного центру міжнародної освіти Олена Шаповалова у складі представницької української делегації здійснила робочу поїздку до Республіки Індія.

 

Було проведено низку важливих переговорів, метою яких стала тематика популяризації вищої освіти в Україні.

 

Зокрема, під час зустрічі заступника Міністра освіти і науки України Романа Греби із державним секретарем Міністерства з питань розвитку людських ресурсів Індії (яке є аналогом МОН України) досягнуто домовленості щодо підписання комплексної угоди про співробітництво у сфері освіти між Україною та Індією. На порядку денному також стояло питання про надання щорічних стипендій для індійських студентів.

 

Результатом поїздки стало рішення щодо проведення зустрічі ректорів технічних ВНЗ України та Індії, а також про започаткування програм обміну для викладачів вищої школи.

 

Українська делегація взяла участь у саміті вищої освіти Ficci Higher Education Summit 2017, організатором якого є Уряд Індії. Це масштабна освітня конференція, учасниками якої є провідні індійські університети, неурядові організації, відомі освітяни та численні іноземні гості.

 

Під час зустрічі у Посольстві України в Республіці Індія обговорено питання видачі віз індійським студентам для навчання в Україні.

 

Всього в Україні навчається 8293 громадян Індії. У 2017 році видано 4100 віз на навчання, що майже у 2.7 разів більше ніж у 2015 році.