Міністерство освіти і науки України

Український державний центр міжнародної освіти

Меню

News

Науково-методичний семінар «Інтернаціоналізація освітньої діяльності закладів вищої освіти в Україні»

26 червня 2018 року у Полтаві відбувся науково-методичний семінар «Інтернаціоналізація освітньої діяльності закладів вищої освіти в Україні», організований Українським державним центром міжнародної освіти спільно з Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка. На семінарі комплексно обговорили питання, пов’язані з навчанням іноземних студентів.

 

Участь у семінарі взяли: директор Українського державного центру міжнародної освіти Олена Шаповалова, заступник начальника міграційної служби України в Полтавській області Микола Якименко, ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко, представники закладів вищої освіти Харкова, Черкас, Херсону та Полтавського регіону, а також іноземні студенти ПолтНТУ.

 

Директор Українського державного центру міжнародної освіти, Олена Шаповалова, відмітила високу якість підготовки студентів-іноземців у Полтавському національному технічному університету імені Юрія Кондратюка. Олена Шаповалова закцентувала, що не існує проблем вступу іноземців до закладів вищої освіти України, існують особливості, які необхідно доносити до них. Планується максимально збільшувати попит іноземних студентів щодо навчання у вишах України, адже вони приїжджають за якісними знаннями, бо хочуть бути спеціалістами у своїй сфері і, повертаючись до своїх країн, вони мають згадувати, яка якісна освіта в Україні.

 

У ході заходу присутні розглядали питання допомоги іноземним студентам і адаптації до умов навчання в Україні, саме з таким виступом до присутніх звернулась Волонтер Корпусу Миру США Linda Katz, яка тривалий час здійснює викладання англійської мови у ПолтНТУ.

 

Крім того, на заході обговорювались питання і можливості навчання студентів за програмами кредитної мобільності Erasmus+, зокрема менеджер з програми мобільності Національного Еразмус+ офісу в Україні Іванна Атамчук відмітила великий попит іноземців до навчання у вишах України.

 

Як зазначали у виступах учасники семінару, робота з іноземними студентами є однією з важливих складових інтернаціоналізації освітньої діяльності закладів вищої освіти, і в Україні створені усі умови для якісного навчання іноземних громадян.