Міністерство освіти і науки України

Український державний центр міжнародної освіти

Меню
uk

News

Вітання до Міжнародного дня студента 2020 року!

17 листопада – особливий день для студентів усього світу, адже це Міжнародний день студента. Оскільки освіта не має меж та кордонів, це свято об’єднує молодь усього світу і є платформою для розвитку міжнародної взаємодії та обміну досвідом.

 

ДП «Український державний центр міжнародної освіти» щиро вітає зі святом, яке об’єднує понад 80 000 іноземних студентів з 158 країн світу та бажає віри в себе і прагнення до мрії, свідомо вчитися, і щоб вища освіта відкрила для вас нові перспективи, допомогла досягти поставленої мети, зробила вас упевненими в собі.

 

Якісна освіта має стати вашим капіталом, незалежно від злетів і падінь, з якими ви стикаєтесь у своєму житті, успіх не є легким і вимагає постійних зусиль. Продовжуйте наполегливо працювати, і у вас все вийде.

 

Студентські роки – це доросле й повноцінне життя, це торжество юності і здоров’я, усвідомлення того, що всі шляхи на світі відкриті для рішучих і цілеспрямованих підкорювачів неможливого. Саме цей період є найбільш важливим для накопичення знань, підвищення ерудиції, вивчення іноземних мов.

 

Вітаємо шановне студентство зі святом! Бажаємо бадьорості, завзяття, здоров’я, успіхів і злетів у навчанні і житті!