Міністерство освіти і науки України

Український державний центр міжнародної освіти

Меню
uk

News

Виставка «Study in Ukraine» – вперше у Таджикистані

У Республіці Таджикистан проходить виставка-ярмарок «STUDY IN UKRAINE», яку організовує державне підприємство «Український державний центр міжнародної освіти».

 

«Такі виставки – хороший інструмент для залучення іноземних студентів до навчання в українських університетах, популяризації наших освітніх можливостей та розбудови іміджу України за кордоном», – зазначає директорка УДЦМО Олена Шаповалова.

 

Загалом на виставці представлено понад 40 провідних закладів вищої освіти України. Їхні представники розповідають потенційним абітурієнтам про спеціальності, особливості навчання у виші, можливості для участі в студентському активі та різноманітних заходах, які сприяють інтеграції до культурно-освітнього простору України.

 

Заступниця директорки УДЦМО Ольга Бойко та начальниця відділу міжнародного співробітництва УДЦМО Валентина Шульга модерують виставку, надають підтримку вишам, залучають до участі таджицьких фахівців, які є випускниками українських університетів.

 

Таджицька молодь та освітяни виявили неабиякий інтерес до навчання в Україні. Вони активно долучалися до презентацій ЗВО, цікавилися особливостями вступу та навчання.


Фото: Посольство України в Республіці Таджикистан