Міністерство освіти і науки України

Український державний центр міжнародної освіти

Меню
uk

News

Український державний центр міжнародної освіти та Інститут лідерства, інновацій та розвитку підписали Меморандум про співпрацю

Державне підприємство «Український державний центр міжнародної освіти» та ГО «Інститут лідерства, інновацій та розвитку» підписали Меморандум про співпрацю. Документ підписано в межах проєкту ЄС «Мережа національних Еразмус+ офісів та команд експертів з реформування вищої освіти».

 

Він спрямований на реалізацію міжнародних освітніх програм і наукових проєктів, сприяння впровадженню політики Європейського Союзу щодо реалізації положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у сфері освіти.

 

«УДЦМО завжди відкритий для впровадження міжнародних проєктів, адже ми прагнемо, щоб українська вища освіта була конкурентоздатною, відповідала вимогам європейського простору вищої освіти та виправдовувала очікування іноземних студентів!» – відзначила директорка Українського державного центру міжнародної освіти Олена Шаповалова.

 

Меморандум визначає напрями співробітництва між організаціями, принципи і взаємодію.

 

Документ передбачає співпрацю в залученні інвестицій у розвиток системи освіти і науки України, участі українських закладів освіти в реалізації міжнародних програм та проєктів, популяризації програм ЄС у сфері освіти.

 

«Важливо об’єднати зусилля та залучити студентів для популяризації закладів вищої освіти України на міжнародній арені задля розвитку інтернаціоналізації та участі в міжнародних програмах, зокрема Програмі ЄС Еразмус+ у сфері освіти, професійної підготовки, молоді та спорту», – наголосила Світлана Шитікова, голова ради Інституту лідерства, інновацій та розвитку.

 

Також спільна робота спрямовуватиметься на популяризацію спільнот іноземних та українських студентів, випускників і учасників міжнародних програм у сфері освіти, організацію та проведення в Україні та за кордоном заходів з пропагування освітніх можливостей України. Серед них –  Український форум міжнародної освіти, інформаційні дні Програми Еразмус+ у сфері освіти, молоді та спорту тощо.