Міністерство освіти і науки України

Український державний центр міжнародної освіти

Меню

News

У МОН відбулася зустріч з арабськими студентами, що навчаються в Україні

15 березня 2019 року в Міністерстві освіти і науки України відбулася вже друга зустріч з іноземними студентами. Цього разу – з тими, що представляють арабські країни. У зустрічі брали участь заступник Міністра освіти і науки Роман Греба та директор Українського державного центру міжнародної освіти Олена Шаповалова. Також до дискусії долучились співробітники Інформаційно-іміджевого центру МОН та Міністерства закордонних справ України.

Під час відвертої та відкритої розмови було порушено значну кількість питань, зокрема щодо якості медичної освіти, отримання віз, складання кваліфікаційного іспиту «КРОК», визнання освітніх документів та інші.

Іноземних студентів поінформовано щодо підготовки змін до законодавства, які стосуються різних аспектів навчання в Україні. Їх буде презентовано під час Другого Українського форуму міжнародної освіти, який відбудеться 26-27 березня у Києві.

Спілкування з арабськими студентами проходило за участі представників Посольств Марокко, Єгипту, Йорданії, Палестини, Лівану.