Міністерство освіти і науки України

Український державний центр міжнародної освіти

Меню

News

#studyinukraine на NAFSA

26 травня – 4 червня 2019 року команда «Study in Ukraine», яку очолює директор Українського державного центру міжнародної освіти Олена Шаповалова, відвідала щорічну конференцію NAFSA 2019 та виставку «Global Leadership, Study and Change» для обміну досвідом та промоції вищої освіти в Україні.

 

Було заплановано більше, ніж 200 семінарів, заходів та сесій для програм лідерства, доуніверситетської підготовки та підтримки глобального навчання. Більше, ніж 3500 різних організацій, 10 000 учасників з 100 країн взяли участь в урочистій церемонії відкриття, яку провели екс-секретарі США Мадлен Олбрайт і Колін Пауелл, які наголосили на важливості міжнародної освіти як запоруки глобального діалогу .

 

Також, Олена Шаповалова мала зустріч з представником Державного департаменту США Метью П. Уошбурном та начальником відділу освіти США за кордоном у Державному департаменті Сполучених Штатів Хайді Л. Манлі, де широко обговорювалися перспективи співробітництва між Україною та США: академічна мобільність додатково були виділені програми, розвиток міжнародних відділів в університетах та подвійні дипломи.

 

Як наслідок, освітнє співробітництво між Україною та Америкою отримало нові перспективи, і команда #studyinukraine отримала багато нових ідей і досвіду для покращення української вищої освіти для іноземних студентів.