Міністерство освіти і науки України

Український державний центр міжнародної освіти

Меню
uk

News

Музей «Становлення української нації» – сучасний інноваційний музей історії України

Музей «Становлення української нації» – це перший в Україні інноваційний музей історії, де минуле поєднується з сучасними технологіями.

 

Відвідавши його, можна за півтори-дві години ознайомитися з головними подіями в історії нашої держави, побачити 25 сюжетних композицій, а також зустріти найвідоміших державних діячів різних часів – від засновників Києва до знаменитих особистостей сучасності.

 

Вражають своєю реалістичністю 3D фігури видатних постатей: королів та гетьманів, військових та вчених, артистів та спортсменів. Окремі фігури підморгують і вміють посміхатися.

 

Кожну інсталяцію супроводжує інтерактивний аудіо і відео контент у поєднанні зі спецефектами, що занурює відвідувача в атмосферу відповідної епохи.

 

Медіагід доступний 8-ма мовами: українською, англійською, китайською, іспанською, російською, італійською, польською та німецькою.

 

Музей знаходиться у Києві на вул. Лаврська, 27. Він розташований із тильної сторони монументу Батьківщина-Мати в головному корпусі Національного музею історії України у Другій світовій війні. Музей працює щоденно, без перерви та вихідних.

 

Докладна інформація – на сайті https://www.museumsun.org