Міністерство освіти і науки України

Український державний центр міжнародної освіти

Меню
uk

News

Майстер-клас “Міжнародна освіта: дипломатичний протокол, комунікація та пошук партнерів” для учасників ІІІ Українського форуму міжнародної освіти

Які особливості етики ділових відносин, що таке дипломатичний протокол, як шукати партнерів у час пандемії – про це йшлося під час майстер-класу “Міжнародна освіта: дипломатичний протокол, комунікація та пошук партнерів”. Захід відбувся в межах ІІІ Українського форуму міжнародної освіти 23 квітня 2021 року для зареєстрованих учасників.

 

Майстер-клас було поділено на 3 тематичні блоки та блок «Питання-відповіді».

 

Під час першої частини Єлизавета Щепетильникова, освітня консультантка (Університет Гонконгу) розповіла учасникам про пошук партнерів, постулати ділового листування та ресурси, які можна використати для ефективної комунікації. Слухачі мали можливість поділитися власним досвідом та отримали практичні інструменти для розбудови результативної взаємодії з іноземними партнерами в нових умовах.

 

Спікеркою другої частини була Ольга Наконечна, професійна консультантка з етикету та протоколу, засновниця освітнього центру «Школа ділової етики та етикету». Вона окреслила слухачам тему дипломатичного протоколу як важливої складової налагодження міжнародних комунікацій, розповіла про вимоги до одягу та поведінки в контексті національних і релігійних особливостей.

 

Під час заключного блоку виступив Борис Базилевський, український дипломат, Надзвичайний і Повноважний Посол України відзначив важливість ІІІ Українського форуму міжнародної освіти як майданчик для популяризації важливих аспектів інтернаціоналізації вищої освіти та обміну досвідом. Слухачі дізналися про види протоколу, його складові та тонкощі дотримання протоколу під час зустрічі іноземних делегацій та офіційних зустрічей.

 

Учасники майстер-класу отримають поштовим відправленням сертифікат про його проходження, а також інші інформаційні матеріали Форуму.