Міністерство освіти і науки України

Український державний центр міжнародної освіти

Меню

Про Україну

Безумовно, Україна – країна, яку необхідно відвідати. Україна є найбільшою країною, яка повністю знаходиться в Європі(0,41% території і 0,85% населення світу). Межує з Білорусією, Польщею, Словаччиною, Угорщиною, Румунією і Молдовою, Росією, омивається Чорним і Азовським морями.

Україна- країна з казковою природою, архітектурними пам’ятками та золотоверхими храмами. Знаходиться в Центрально-Східній Європі на перехресті важливих транспортних шляхів між державами і континентами. Високогірна частина рельєфу Українських Карпат, цілий рік приваблює любителів гірськолижного спорту, туристичних походів, риболовлі, полювання. Берегова лінія Чорного моря – популярне місце серед відпочиваючих в літній період часу.

Сучасна Україна – це колиска доброзичливих людей, країна соняшників  під блакитною безоднею  неба.

flag

Офіційна мова:

українська

map-marker

Столиця:

Київ

party

Набуття незалежності:

24 серпня, 1991

population

Населення:

47 732 079

cash

Валюта:

Гривня (UAH)

timezone

Часовий пояс:

GMT+2 (UTC+2)

Розташування: Центрально-Схiдна Європа, південно-східна частина Східноєвропейської рівнини, між 44”20′ і 52”20′ північної широти і 22”5′ і 41”15′ східної довготи.

Площа: 603 700 км2

Клімат: переважно помірно континентальний.

Середня зимова температура від -8° до -12° C (від +17.6° F до +3° F). В південних областях зимова температура коливається близько 0° C (+32° F).

Середня літня температура становить від + 18 ° до + 25 ° C (від + 64,4 ° F до + 77 ° F), хоча максимальна температура може бути вище + 35 ° C (+ 95 ° F).

Найкращий час для відвідування України: літо, пізня весна та рання осінь.

Основний інтернет-домен: ua

Телефонний міжнародний код: 380