Міністерство освіти і науки України

Український державний центр міжнародної освіти

Меню

News

Відбулася робоча нарада з питань перетину державного кордону України

1.11.2018 року в Міністерстві освіти і науки України відбулася робоча нарада з питань перетину державного кордону України за головуванням Заступника Міністра освіти і науки України Романом Гребою та за участі представників Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру міжнародної освіти, Державної прикордонної служби, Державної міграційної служби, Міністерства закордонних справ та Служби безпеки України.

Під час зустрічі обговорили ряд важливих питань щодо в’їзду  іноземних абітурієнтів та студентів на навчання в Україну, імміграційні питання, питання отримання посвідок на тимчасове проживання.

Також порушили проблемне питання щодо фотографування для оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні студентами-сикхами у тюрбані, який вони не знімають через релігійні переконання.

За результатами зустрічі домовилися про створення спільної робочої групи щодо врегулювання та вирішення існуючих проблем, пов’язаних з в’їздом та перебуванням іноземців в Україні, які прибули з метою навчання.