Міністерство освіти і науки України

Український державний центр міжнародної освіти

Меню

News

Участь у Українсько-Мальтійському бізнес-форумі

У вівторок 17 жовтня заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба та Директор Українського державного центру міжнародної освіти Олена Шаповалова взяли участь у Українсько-Мальтійському бізнес-форумі. Захід проходив за присутності голів обох держав – Президента України Петра Порошенка та Президента Республіки Мальта Марі-Луїз Колейро Прека.

 

Під час форуму відбулися зустрічі у форматі B2B з представниками ВНЗ Мальти, зокрема University of Malta, державного університету, в якому навчаються 11,5 тисяч мальтійських та іноземних студентів. Було обговорено питання розширення співпраці між Україною та Мальтою у сфері освіти.

 

Роман Греба висловив впевненість, що за підсумками цих зустрічей українсько-мальтійським стосункам в сфері інтернаціоналізації освіти буде надано потужний поштовх. У свою чергу Олена Шаповалова ще раз підтвердила зацікавленість у навчанні студентів з Мальти в Україні. Водночас, за її словами, для України цікавим є досвід Мальти в організації мовних шкіл та інших напрямків освітнього туризму.