Міністерство освіти і науки України

Український державний центр міжнародної освіти

Меню

News

Участь у Міжнародному освітньому ярмарку 2018-2019 у Республіці Казахстан

Директор Українського державного центру міжнародної освіти Олена Шаповалова наразі перебуває у Республіці Казахстан.

10 листопада 2018 року в м. Астана пройшла церемонія відкриття Міжнародного освітнього ярмарку 2018-2019. Освітній ярмарок відкривав Міністр освіти і науки Республіки Казахстан Ерлан Сагадієв.

12-13 листопада 2018 року виставка проходила у місті Атирау, а попереду буде ще участь у виставках у містах Шимкент та Алмати.

У рамках виставки відбулася зустріч Директора Центру Олени Шаповалової з Міністром освіти і науки Республіки Казахстан Ерланом Сагадієвим та Президентом Центру міжнародних освітніх програм Жанболатом Мелдешовим (Стипендія Президента Казахстану “Болашак”). Казахська сторона підтвердила готовність до розширення співпраці між нашими країнами. Домовилися, що в рамках стипендіальних програм РК наступного року Україні приділятиметься суттєво більше уваги. Українська сторона, зі свого боку, підкреслила наявність Міждержавної угоди від 2010 року між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти і науки Республіки Казахстан про співробітництво в галузі освіти і науки, відповідно до якої Україна щорічно здійснює на  еквівалентній основі  обмін студентами на  повний курс навчання:  за програмами бакалаврату – 30 осіб і магістратури – 10 осіб.