Міністерство освіти і науки України

Український державний центр міжнародної освіти

Меню

News

Робоча поїздка до Харківської області.

Робоча поїздка до Харківської області. Участь у круглому столі “Україна-Бразилія: співпраця у освіті” та відкритті Українсько-марокканського культурного центру

В рамках візиту до Харківської області директор Українського державного центру міжнародної освіти Олена Шаповалова виступила на засіданні круглого столу “Україна-Бразилія: співпраця у освіті”.

У заході, який було організовано Почесним консульством Бразилії в Харкові, взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол Федеративної Республіки Бразилія в Україні пан Освальдо Біато, заступник голови Харківської ОДА пан Анатолій Бабічев, Посол України у Бразилії пан Ростислав Троненко (по Skype).

Керівник УДЦМО розповіла про стан та перспективи українсько-бразильського співробітництва в освітній та науковій сферах. Було обговорено організацію освітніх поїздок до Бразилії, участь українських ВНЗ у освітніх виставках, які відбудуться в містах Сан-Паулу та Ріо-де-Жанейро, а також участь у освітній конференції Faubai, що відбудеться в квітні 2018 року.

Крім того, Олена Шаповалова разом з ректором Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця проф. Володимиром Понамаренком, заступником голови Харківської ОДА паном Анатолієм Бабічевим, представником Посольства Королівства Марокко в Україні паном Ahmed Balafrej відкрила Українсько-марокканський культурний центр при ХНЕУ.

 

Цей Центр стане осередком культурного життя марокканських студентів, які навчаються у Харкові, та сприятиме поглибленню українсько-марокканської співпраці у галузі освіти.